+420 380 731 401
recepce@hotelresortrelax.cz
Hotel Resort Relax Lipno - logo
+420 380 731 401
recepce@hotelresortrelax.cz

Svatby

Oslavte svou lásku.
Jarní trendy svatba na břehu jezera, letní party s barbecue,
den D v podzimních barvách nebo zimní svatba minimalisticky?
Lipno má kouzlo v jakémkoli období a stylu.


Obřad

Své ANO si řekněte přímo na břehu jezera, uprostřed rozkvetlé louky nebo na palubě parníku. Zajistíme techniku a ozvučení obřadu, svatební bránu, přípitek nebo třeba živý hudební doprovod.

Obřad v resortu není podmínkou.

Catering

Servírovaný tradiční oběd nebo raut, slavnostní večerní banket či rožněné selátko. Kompletní svatební catering zajistíme dle Vašich přání a preferencí.

Ubytování

Rodina, kamarádi i nejbližší přátelé – ubytování pro všechny Vaše hosty. Pro novomanžele doporučujeme De Luxe apartmán Admirál, který je vhodný nejen na první manželskou noc, ale i k přípravám nevěsty a družiček před obřadem, třeba od samého rána.

Prostory

Svatby u jezera jsou okouzlující. Doporučujeme uspořádat svatbu v panoramatickém Grill Baru Regata a k němu připojeném party stanu s pevnou podlahou, kde může proběhnout jak tradiční hostina, tak večerní party. Bočnice stanu lze za příznivého počasí odklopit; vznikne tak jedinečný kontakt s resortem, okolní přírodou a výhledem na jezero.

Přípravy

Rádi se s Vámi potkáme a projednáme podrobnosti tak, aby Váš den proběhl stoprocentně. Každý pár je jiný a každá svatba je unikátní. Vaše přání a požadavky jsou pro nás pro uspořádání perfektního dne D důležité.

Design, dekorace, koordinace

Svatba s dokonalou vizáží, ozvučením i osvětlením a programem.

Máme okolo sebe prověřené profesionály v oboru. Rádi Vám doporučíme naše oblíbené fotografy, floristy nebo koordinátorku. Spoléháte sami na sebe nebo kamarádky? Po domluvě Vám pro dekorování poskytneme prostory předem.

Doporučujeme naše ověřené partnery:

Svatební studio Amelie České Budějovice

Stylové Svatby - logo
Weddings by Barbora logo signature

Rozlučky se svobodou

Pronajměte si třeba celý apartmánový dům s vlastním wellness, otevřete láhev Champagne ve vířivce, rozlučte se se svobodou ve stylu.

Kontaktujte nás

Obchodní oddělení
kontaktní osoba - Martin Prokeš
+420 774 727 760
sales@hotelresortrelax.cz


Kontakt Firemní akce
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram